Jump to content

Photo

Spolszczenie Dragon Age: Ultimate Edition

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Wiedzmin182009

Wiedzmin182009
  • Members
  • 3,507 posts
  • Dragon Age: Origins Dragon Age 2 Mass Effect 3
Witajcie fani Dragon Age. Wielu z Was pytało: Czy planujemy wydać spolszczenie do Dragon Age: Ultimate Edition? Przyszła pora aby odpowiedzieć na to pytanie.

Posted Image

Tak! Właśnie rozpoczęliśmy pracę nad spolszczeniem do Ultimate Edition. Pomysłodawca, Tomasz Pakosz, ma już odpowiednie pliki i wkrótce zacznie przygotowywać napisy. Nie wiemy, kiedy dokładnie zostanie ukończone, ale myślę, że nie zajmie nam to dużo czasu. Na tą chwilę poprawiamy spolszczenie do ostatniego DLC do Początku, czyli "Polowania na Czarownicę". Przypominam, że możecie nam pomóc w testach, wystarczy napisać do Tomka i powiedzieć, że chcecie przetestować nasze pliki. Uwaga: Nasze spolszczenia, to tylko pliki, aby zagrać potrzebujecie oryginalnych dodatków. Spolszczenia są wykonane tylko na komputery PC. Jeśli wiecie jak przerobić je, aby działały na konsolach, dajcie nam znać. My zajmiemy się resztą.

Odwiedzajcie nas regularnie aby dowiedzieć się o postępach naszych prac.

Pozdrawiam Łukasz Krawczyk/Ilidan
Administrator oraz redaktor naczelny Przystani Szarego Strażnika

Kamil-The-Drwal

Kamil-The-Drwal
  • Members
  • 259 posts
Cieszy mnie to. Jeśli pan Tomasz się za to bierze, to można być pewnym dobrej jakości i solidnego wykonania produktu. Trzymam kciuki. Jestem co prawda tylko skromnym i niewiele znaczącym trybikiem w wielkiej machinie ludzkiej ekspansji i postępu, ale jeśli moje znikome umiejętności do czegoś się przydadzą, to chętnie pomogę (oczywiście w czasie wolnym od eksterminacji kolejnych przedstawicieli dendronów, jak Quercus, Carpinus, Alnus, Pinus czy Betula).

Pozdrawiam, Kamilian Drwalowski/Kamil-The-Drwal
Prezes oraz Najwyższy Siekiernik Polskiej Gildii Drzewobójców

PS. To oczywiście żarty, nie miejcie mi tego za złe chłopaki ;) Ale chęć pomocy jest szczera.

Edited by Kamil-The-Drwal, 10 May 2012 - 11:20 PM.

Wiedzmin182009

Wiedzmin182009
  • Members
  • 3,507 posts
Ostatnio informowaliśmy Was, że ruszyły prace nad Spolszczeniem do Dragon Age: Ultimate Edition. Dzisiaj mam dla Was kilka nowych informacji. Przygotowaliśmy FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania. Jeśli czekacie na spolszczenie, to w rozwinięciu znajdziecie wyżej wymieniony FAQ.

Edited by Wiedzmin182009, 25 November 2012 - 11:23 PM.

mrjinks

mrjinks
  • Members
  • 3 posts
Na spolszczenie dalej czekamy, natomiast link umieszczony tutaj nie działa...
Mam nadzieję, że w tym roku uda się owe spolszczenie wypuścić, dopiero wtedy zabiorę się za granie jeszcze raz, ze wszystkimi dodatkami :).

Wiedzmin182009

Wiedzmin182009
  • Members
  • 3,507 posts
Poprawiony link :)

TTTr96

TTTr96
  • Members
  • 2,396 posts
 Takie małe ogłoszenie, które powinno zainteresować większość osób wyczekujących spolszczenia do Ultimate Edition:

Jest mi milo poinformować Was o tym, że zbliżamy się do końca i niedługo wydamy wyczekiwane przez większość graczy Spolszczenie do Dragon Age: Ultimate Edition, jednak zanim to zrobimy, musimy upewnić się, że nasz produkt jest gotowy. Dlatego dzisiaj zwracam się do Was, drodzy przyjaciele, czy zechcecie przywdziać szatę, włożyć hełm i zbroję i pomóc nam w testach? Tak? To zajrzyjcie do rozwinięcia!  "Nieubłaganie zbliżamy się do dnia premiery spolszczenia Dragon Age Ultimate Edition!

Dostawaliśmy wiele maili z zapytaniem, kiedy premiera, czemu tak długo, przecież miało być w styczniu?!. Cieszę się, że udało Wam się wytrzymać. 

Jak wygląda sytuacja w chwili obecnej? Otóż testowaliśmy spolszczenie wewnątrz grupy, aby wyłapać wszystkie niedociągnięcia, błędy z płcią, literówki, błędy w stylu etc. Jednak tym razem chcemy sprawdzić, czy wszystkie trybiki chodzą, jak należy. 

Jeśli posiadasz Ultimate Edition i chciałbyś nam pomóc, to oto warunek jaki należy spełnić:

* Musisz posiadać swoją własną kopię gry - Steam, PC oraz Origin.

Potrzebujemy 6 osób - po dwie na wersje, jaką chcemy przetestować.

Jak będą wyglądały testy? Każde dwie osoby połączymy w grupy, gdzie napiszę czego od Was oczekujemy.

To w Waszym zakresie będzie zależeć, kto z Was czym się zajmie, oczywiście nie mamy nic przeciwko żeby któraś grupa zrobiła coś podwójnie. Długość testów jest uzależniona od tego, jak długo będziemy szukać testerów, liczymy, że wszystko pójdzie sprawnie i bezproblemowo.

Zgłoszenia wysyłajcie na nasz adres. W tytule wpisujcie: "Tester - Ultimate Edition PL".

Czy nasza grupa będzie coś robić? Tak, będziemy prowadzić niezależne testy w trakcie których sprawdzimy kilka rzeczy, które z naszej perspektywy muszą być załatwione idealnie.

Mam nadzieję, że wszystko wypali i dzięki naszej wspólnej pracy, szybko zakończymy testy i każdy będzie mógł zagrać z polskimi napisami".

TTTr96

Źródło

Wiedzmin182009

Wiedzmin182009
  • Members
  • 3,507 posts
Posted Image

Z okazji dnia kobiet mamy prezent dla naszych Pań (no i Panów, rzecz jasna). Po wielu miesiącach prac wreszcie oddajmy Wam gotowy projekt. Mowa o spolszczeniu, które wykonaliśmy do Dragon Age Ultimate Edition. Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu.

Edited by Wiedzmin182009, 08 March 2013 - 09:26 PM.

mrjinks

mrjinks
  • Members
  • 3 posts
Dzięki, właśnie pobieram jeszcze raz grę z Origin i zaczynam zabawę z DA od początku :)

TTTr96

TTTr96
  • Members
  • 2,396 posts
Z przyjemnością informuję, że obecnie trwają prace nad rozwiązaniem problemu z pudełkową wersją Dragon Age Ultimate Edition. Gdy tylko upewnimy się, że znamy powód problemu i wiemy jak go rozwiązać niezwłocznie o tym poinformujemy.

rhobarsd

rhobarsd
  • Members
  • 1 posts
I jak tam, są jakieś postępy?

TTTr96

TTTr96
  • Members
  • 2,396 posts
Odpowiednia wersja spolszczenia do wersji Ultimate ukazała się bodajże we wrześniu. ;)